Site icon nadrabiam

#Zostanwdomu – darmowe książki, filmy i internet. Akcja, która jednoczy


Cały świat od kilku tygodni patrzył z niepokojem w kierunku Chin, obserwując przebieg tamtejszej epidemii wirusa SARS COV-2. Z takim przepływem ludzi, było kwestią czasu, kiedy wirus dotrze w pozostałe zakątki świata, i stało się. Koronawirus stał się realnym zagrożeniem także w naszym kraju. Wprowadzona, wstępnie 14-dniowa, kwarantanna ma ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa i ochronić nas przed powtórką scenariusza z Chin lub Włoch.


#zostanwdomu

Praktycznie od razu, po ogłoszeniu stanu zagrożenia epidemicznego, powstała sprawnie szerząca się akcja #zostanwdomu, do której chętnie dołączyły się tysiące osób w mediach społecznościowych oraz dziesiątki (jeśli nie setki) firm.

Jedność, którą reprezentują osoby biorące czynny udział w akcji, jest wprost niesamowita. Codziennie pojawiają się tysiące postów, pokazujących jak można wykorzystać czas spędzany w domu, jak ograniczyć ryzyko zarażenia, czy w jaki sposób przestrzegać zaleceń WHO i Sanepidu. Kreatywność i empatia okazują się skutecznym środkiem, bo do akcji z każdą godziną włącza się coraz więcej osób.


Na kwarantannie dzieci się nudzą

Serwis Legimi postanowił zachęcić nas do pozostania w domach, i jednocześnie ułatwić życie rodzicom, oferując darmową książkę dla młodszych czytelników, którym szczególnie ciężko będzie wysiedzieć dłużej w jednym miejscu. Akcja nazywa się #TerazCzasNaCzytanie i obejmuje 20 darmowych książek do wyboru. Po wpisaniu na stronie akcji specjalnego kodu, otrzymacie dostęp do darmowej książki dla swojego dziecka/nastolatka.

Nie musicie wykupować abonamentu Legimi, żeby skorzystać z oferty. Wystarczy, że założysz konto w serwisie, a książka pojawi się na twojej wirtualnej półce. Dodatkowo, jeśli książka ma też wersję audio, to dostęp dostajesz także do niej. Jeden minus: ebooków dostępnych w promocji nie można czytać na czytnikach Kindle.

Kod promocyjny: czytamy
Strona promocji: legimi.pl/czas-na-czytanie


Książkowe promocje bez wychodzenia z domu – tanie ebooki


Dodatkowe kanały i darmowy transfer w Orange

Abonenci sieci Orange otrzymali przedwczoraj sms z informacją, że operator postanowił udostępnić dodatkowy pakiet danych i powiększony pakiet kanałów (o 40 dodatkowych kanałów z pakietu Extra+) za darmo, do końca miesiąca. Wystarczy wysłać sms o treści „10GB” na numer 80820, a nasz pakiet po chwili zostanie zwiększony. To świetny gest ze strony Orange, które zadbało o nasz kontakt z bliskimi w tych trudnych chwilach.

Szczegóły akcji znajdziecie na stronie orange.pl/razem


Cyfrowy Polsat z darmową IPLĄ +

Dodatkowe programy otrzymają też abonenci Plusa i Cyfrowego Polsatu, dzięki czasowemu dostępowi do serwisu Ipla Plus. Do tego programy FOX i Disney Channel, także mają zostać odblokowane.


Bezpieczna dostawa z Pyszne.pl, Uber Eats i Glovo

Dziś dostałam maila z serwisu pyszne pe-el, że od dziś dostawcy stosują dostawę bezkontaktową, czyli zostawiają przesyłkę przed drzwiami i dzwonią dzwonkiem. Taką samą formę doręczenia zaoferowały serwisy UberEats oraz Glovo.

Dowiedz się więcej o koronawirusie SARS Cov-2 i chorobie COVID19 z oficjalnego źródła informacji i zachowuj odpowiednie środki bezpieczeństwa!

Exit mobile version