Zatrzymaj się na chwilę i poznajmy się lepiej

Mam na imię Asia i mam chaotyczną naturę. Ogarniam jednak swój chaos całkiem nieźle (tak na 65%).

Otaczają mnie stosy książek, mam też całkiem pokaźną listę filmów i seriali, które czekają na swój moment. Moje myśli zajmuje tysiąc spraw na minutę, lubię kiedy życie wyrywa mnie z trampek i każe biec jak najszybciej nie oglądając się na nic innego, ale głęboko w mojej duszy siedzi kanapowiec, który nade wszystko kocha oglądać Netflixa z tubą pringlesów pod kocykiem. Uwielbiam literaturę i sztukę, ale daleko mi do nadętego krytyka. Kiedy coś przykuje moją uwagę potrafię mówić o tym dniami i nocami. Nie oczekuj ode mnie pełnej powagi i sztucznego dystansu. Lubię fantastykę, filmy o superbohaterach i niepoprawne memy.

Przyznam się, że uwielbiam gry komputerowe, szczególnie te uznawane za retro – czasem podpinam stare konsole i wyłączam telefon.

Jeśli czujesz, że jest między nami *zing* to kliknij “obserwuj” na moim Instagramie.

Możesz też zalajkować mnie na Facebooku, żeby nie przegapić żadnego wpisu.

Co znajdziesz na stronie?

1.

Recenzje

Zwięzłe podsumowanie książki, filmu lub serialu, dzięki któremu poznasz charakter omawianego utworu wraz z moją subiektywną oceną punktową. Jeśli dany tytuł Cię zainteresuje pod recenzją znajdziesz zestawienie aktualnych cen posortowanych od najniższej, dzięki czemu zaoszczędzisz trochę grosza.

2.

Chwila wytchnienia

W kategorii „chwila wytchnienia” znajdziesz teksty, które nie są recenzjami ale zawierają ciekawostki, elementy humorystyczne lub opiniotwórcze. W tej kategorii może znaleźć się dosłownie wszystko: historia polskich emancypantek, opowieść o złym bracie św. Mikołaja czy moja największa tajemnica – wyznanie jak zabiłam Maćka!

3.

Moje opinie

Nadrabiam.pl to miejsce, które tworzę samodzielnie już od kilku lat. W tym czasie powstało grono wiernych czytelników, z którymi chętnie dyskutuję na przeróżne tematy dlatego trafisz tu także na tematy ważne, w których poruszam kwestie życia i światopoglądu. Pod każdym wpisem znajduje się miejsce na dyskusję, więc śmiało możesz powiedzieć mi co myślisz!

Dołącz do newslettera