O mnie

Zatrzymaj się na chwilę i poznajmy się lepiej

Mam chaotyczną naturę, ale ogarniam swój chaos (tak na 80%).

Otaczają mnie stosy książek, mam też całkiem pokaźną listę filmów i seriali, które możemy wspólnie nadrobić. Nie jestem ideałem, nie umiem robić zapierających dech w piersi zdjęć jak instagramowe influencerki, ani sprzątać jak Perfekcyjna Pani Domu, a głęboko w mojej duszy i siedzi Pani Grażynka, która woli w tym czasie oglądać Netflixa. Zawsze wszędzie mnie pełno, a w głowie przewija mi się tysiąc pomysłów na minutę. Uwielbiam literaturę i sztukę, ale bliżej mi do ześwirowanego geeka, niż krytyka literackiego. Kiedy coś przykuje moją uwagę mogę nawijać o tym przez wiele godzin. Nie oczekuj ode mnie pełnej powagi i sztucznego dystansu. Lubię fantastykę, filmy o superbohaterach i niepoprawne memy.

Przyznam Ci się też, że uwielbiam gry komputerowe, szczególnie te retro – czasem podpinam stare konsole i wyłączam telefon.

Jeśli czujesz, że jest między nami chemia to kliknij “obserwuj” na moim Instagramie. To tam znajdziesz mnie najczęściej. Możesz też zalajkować mnie na Facebooku, żeby nie przegapić żadnego wpisu.

Powrót do góry