O mnie

O mnie

Obiecuję Ci szczerość, miłość i uczciwość recenzencką…

Ty nie musisz niczego przysięgać.

Dla mnie najważniejsze jest to, że JESTEŚ.

Co tydzień tworzę dla Ciebie recenzje książek i filmów, które warto znać. Czasem opowiadam Ci, co u mnie słychać, czasem o tym, co dzieje się na świecie. Możesz mi zaufać. Nigdy nie polecę Ci złej książki, albo nudnego filmu. Każdy mój tekst tworzony jest z miłością i zaangażowaniem.

Zatrzymaj się na chwilę i poznajmy się lepiej

Mam chaotyczną naturę, ale ogarniam swój chaos (tak gdzieś na 80%).

Otaczają mnie stosy książek, mam też całkiem pokaźną listę filmów i seriali, które możemy wspólnie nadrobić. Nie jestem ideałem, nie umiem robić zapierających dech w piersi zdjęć jak instagramowe influencerki, pozować jak Kendal Jenner, ani sprzątać jak Perwersyjna Pani Domu, a jak już się wypnę przed lustrem i zrobię dziubek, to zaraz guzik z portek leci w przestrzeń i 7 lat nieszczęścia gotowe. Czasem próbuję, ale w mojej duszy i tak siedzi Pani Grażynka. Zawsze wszędzie mnie pełno, a w głowie przewija mi się tysiąc pomysłów na minutę. Uwielbiam piękno literatury i sztuki, ale bliżej mi do ześwirowanego geeka, niż krytyka literackiego. Kiedy coś przykuje moją uwagę potrafię mówić o tym z pasją przez wiele godzin! Nie oczekuj ode mnie pełnej powagi i sztucznego dystansu. Kocham fantastykę, filmy o superbohaterach i niepoprawne memy. Zapomniałabym dodać, że kocham gry komputerowe, szczególnie te retro – czasem podpinam stare konsole i wyłączam telefon.

Jeśli czujesz, że jest między nami chemia to kliknij „obserwuj” na moim Instagramie i zalajkuj mnie na Facebooku. Wpisy na stronie pojawiają się w każdą środę o godz. 18:00 i niedzielę o 12:00.

Baw się dobrze i niech Moc Słowa będzie z Tobą!

Do góry