O mnie

Obiecuję Ci szczerość, miłość i uczciwość recenzencką…

Ty nie musisz niczego przysięgać.

Dla mnie najważniejsze jest to, że JESTEŚ.

Co tydzień tworzę dla Ciebie recenzje książek i filmów, które warto znać. Czasem opowiadam Ci, co u mnie słychać, czasem o tym, co dzieje się na świecie.
Możesz mi zaufać.
Nigdy nie polecę Ci przeciętniaków. Nie wcisnę kitu.
Jako Twój kurator treści oddzielam ziarna od plew, żebyś Ty zaoszczędził swój czas.
Życie jest za krótkie na słabe książki i seriale!

Zatrzymaj się na chwilę i poznajmy się lepiej

Mam chaotyczną naturę, ale ogarniam swój chaos (tak na 80%).

Otaczają mnie stosy książek, mam też całkiem pokaźną listę filmów i seriali, które możemy wspólnie nadrobić. Nie jestem ideałem, nie umiem robić zapierających dech w piersi zdjęć jak instagramowe influencerki, pozować jak Kendal Jenner, ani sprzątać jak Perwersyjna Pani Domu, a moje pozowanie przed lustrem najczęściej kończy się porządnym sprzątaniem i 7 latami nieszczęścia. Czasem próbuję dorównać ideałom, ale w mojej duszy i tak siedzi Pani Grażynka, która woli w tym czasie oglądać Netflixa. Zawsze wszędzie mnie pełno, a w głowie przewija mi się tysiąc pomysłów na minutę. Uwielbiam literaturę i sztukę, ale bliżej mi do ześwirowanego geeka, niż krytyka literackiego. Kiedy coś przykuje moją uwagę potrafię mówić o tym przez wiele godzin. Nie oczekuj ode mnie pełnej powagi i sztucznego dystansu. Lubię fantastykę, filmy o superbohaterach i niepoprawne memy. Zapomniałabym dodać, że uwielbiam gry komputerowe, szczególnie te retro – czasem podpinam stare konsole i wyłączam telefon.

Jeśli czujesz, że jest między nami chemia to kliknij „obserwuj” na moim Instagramie. To tam znajdziesz mnie najczęściej. Możesz też zalajkować mnie na Facebooku, żeby nie przegapić żadnego wpisu. Wpisy na stronie pojawiają się w każdą środę o godz. 18:00 i niedzielę o 12:00.

Baw się dobrze i niech Moc Słowa będzie z Tobą!

Back to top