O mnie

O mnie

Kim jestem?

Mam na imię Joanna i uwielbiam czytać książki, ale to zapewne zdążyłeś już zauważyć. Moim ulubionym gatunkiem jest fantastyka, ale w swoich czytelniczych podróżach nie ograniczam się tylko do niej. Stworzyłam to miejsce, by móc podzielić się z Tobą swoją pasją i miłością do literatury, kultury i sztuki. Czytanie książek to nie jedyna rzecz, która łączy mnie ze światem słowa pisanego. Próbuję swoich sił jako pisarz-amator. Od lat pogłębiam swoją wiedzę i rozwijam warsztat. Dzięki swoim poszukiwaniom i obserwacjom udało mi się opracować metodę, która pozwala mi wciąż rozwijać swoje umiejętności.

Dlaczego „nadrabiam”?

Mam chaotyczną naturę, ale z wiekiem nauczyłam się ogarniać własny chaos. Otaczają mnie stosy książek, mam też listę filmów i seriali, za które w końcu muszę się zabrać. Zawsze wszędzie mnie pełno i mam tysiąc pomysłów na minutę. Uwielbiam piękno literatury i sztuki, a w muzeach i na zamkach czuję się jak ryba w wodzie. Kiedy coś przykuje moją uwagę potrafię mówić o tym godzinami, dniami, tygodniami…

Chcesz wiedzieć Jak pisać, żeby było dobrze? Dołącz do grupy na Facebooku, w której dzielimy się swoją wiedzą i ćwicz warsztat razem z Nami!

Baw się dobrze i niech Moc Słowa będzie z Tobą!

Do góry