O mnie

Drogi czytelniku!

 

Kim jestem?

Mam na imię Joanna i uwielbiam czytać książki, filmy i seriale, ale to zapewne zdążyłeś już zauważyć. Moim ulubionym gatunkiem jest fantastyka, ale w swoich czytelniczych podróżach nie ograniczam się tylko do niej. Stworzyłam to miejsce, by móc podzielić się z Tobą swoją pasją i miłością do literatury, kultury i sztuki. Czytanie książek to nie jedyna rzecz, która łączy mnie ze światem słowa pisanego. Próbuję swoich sił jako pisarz-amator.

Dlaczego „nadrabiam”?

Mam chaotyczną naturę, ale z wiekiem nauczyłam się ogarniać własny chaos. Otaczają mnie stosy książek, mam też listę filmów i seriali, za które w końcu muszę się zabrać. Zawsze wszędzie mnie pełno i mam tysiąc pomysłów na minutę. Uwielbiam piękno literatury i sztuki, a w muzeach i na zamkach czuję się jak ryba w wodzie. Kiedy coś przykuje moją uwagę potrafię mówić o tym godzinami, dniami, tygodniami…

Co ja tu tworzę?

Nadrabiam.pl to miejsce poświęcone kulturze, w którym znajdziesz artykuły i recenzje dotyczące:

  • książek
  • filmów
  • seriali

W swoich wpisach zwracam uwagę na to, co interesuje mnie nie tylko jako czytelnika, ale także jako autora i twórcę. Wszystkie publikowane przeze mnie teksty są szczerym wyrazem mojej subiektywnej opinii. Możesz mi zaufać – nie polecę Ci książki, której nie czytałam lub takiej, która w moim przekonaniu na to nie zasługuje.

Recenzje pisane „na chłodno”

W swoich recenzjach piszę nie tylko o tym co interesuje mnie jako czytelnika, ale też pisarza. Nie piszę recenzji na kolanie w 5 minut. Po skończeniu książki czy filmu zazwyczaj daję sobie czas na głębsze zastanowienie się, przemyślenie mocnych i słabych stron danego tytułu – zwykle są to 2 dni. Dzięki temu możesz przeczytać rzetelnie przygotowany i wartościowy tekst.

Baw się dobrze i niech Moc Słowa będzie z Tobą! 😉